Światowy Dzień Sybiraka w Lewinie Kłodzkim

Share on linkedin

Światowy Dzień Sybiraka to szczególny dzień dla większości seniorów i rodzin z naszego regionu.
Zapraszamy serdecznie w piątek, 16.09.2022 r. mieszkańców Gminy Lewin Kłodzki
do uczczenia pamięci Sybiraków pod pomnikiem ,,Pamięci zesłanych na Sybir”.
Wspólnie z reprezentantami ZSP im. ,,Na Bursztynowym Szlaku”, OSP w Lewinie Kłodzkim i Związku Sybiraków Koło Lewin Kłodzki złożymy kwiaty i znicze na lewińskim rynku.

Wydarzenie to jest częścią projektu „Niepodległą noszę w sercu” realizowanego w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
Naszą koalicję tworzą: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lewinie Kłodzkim, Ochotnicza Straż Pożarna w Lewinie Kłodzkim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny „Na Bursztynowym Szlaku” w Lewinie Kłodzkim.
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

O nas

Jako Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka, prowadzimy działalność w gminie Lewin Kłodzki.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania!