Koncert zespołu ,,PIRAMIDY” pt. „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali”

Share on linkedin

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lewinie Kłodzkim zaprasza w czwartek 28 lipca o godz. 19.00
na koncert pt. „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali” w wykonaniu zespołu ,,PIRAMIDY”. Wstęp wolny.

Wydarzenie jest częścią projektu „Niepodległą noszę w sercu” realizowanego
w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
Naszą koalicję utworzyły: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lewinie Kłodzkim, Ochotnicza Straż Pożarna w Lewinie Kłodzkim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny ,,Na Bursztynowym Szlaku” w Lewinie Kłodzkim.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

O nas

Jako Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka, prowadzimy działalność w gminie Lewin Kłodzki.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania!