Prelekcja pana Krzysztofa Drożyńskiego ,,O wydarzeniach grudniowych, strajkach sierpniowych i budowie Pomnika Poległych Stoczniowców”

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
16 listopada (środa) odbędzie się prelekcja o wydarzeniach grudniowych, strajkach sierpniowych i budowie Pomnika Poległych Stoczniowców w Gdańsku, przygotowana przez uczestnika tych wydarzeń, pana Krzysztofa Drożyńskiego. W latach 80 i 90 XX w. pracującego redakcji lokalnej gazety w Gdańsku, a dziś mieszkającego w Lewinie Kłodzkiem.
Zadanie „Niepodległa noszę w sercu” realizowane jest w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
Prelekcja jest częścią zadania „Niepodległą noszę w sercu” realizowanego jest w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
Naszą koalicję utworzyły: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Lewinie Kłodzkim, Ochotnicza Straż Pożarna w Lewinie Kłodzkim oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny ,,Na Bursztynowym Szlaku” w Lewinie Kłodzkim.
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Rządowego Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”

Zostaw komentarz

O nas

Jako Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka, prowadzimy działalność w gminie Lewin Kłodzki.

Najnowsze

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania!